Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Blue Microphones Yeti, i zi + kod për Ghost Recon Wildlands

Kodi i produktit:
226397
Bit rate [bit/s]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
0120
Lansuar:
21. 11. 2017
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

199.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blue Yeti është mikrofon me teknologjinë më të re i cili e mban zërin si një studio profesioale, diafragma e të cilës kap të gjitha detajet e të folurit dhe tingujve. Ka katër moda të ndryshme për incizime muzikore, podkaste, intervista me zë dhe ligjërata. Mikrofoni ka një operim shumë të thjeshtë dhe kartela e zërit e integruar bën incizime shumë profesionale. Mikrofoni ka dizajn me plot stil, me qëndruese që lëviz, si dhe ka porte për USB, tre kapsula kapacitore me 14mm, i mënjanon tingujt e jashtëm, ka kontroll volumi, tinguj të pastër. Për më shumë përmban dhe një port dalës 3.5mm për kufje, drekuencë 20 Hz - 20kHz, madhësi 12 x 12.5 x 29.5mm dhe peshë 1kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bit rate [bit/s]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
0120
Lansuar:
21. 11. 2017
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
120
Pesha [g]:
1000
Prodhuesi:
Blue Microphones
Sample rate [Hz]:
48
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Bluemic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE