Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Blue Yeti, i zi

Kodi i produktit:
243818
Bit rate [bit/s]:
16
EAN:
8362130005020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
0502

Si të porosisim në Gjirafa50?

153.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blue Yeti është gjithmonë në krye të teknologjisë më të fundit për t'ju mundësuar që të transmetoni zë të pastër në kompjuterin tuaj. Prandaj dhe sjell mikrofonin që ju mundëson të transmetoni zë kumbues dhe të detajizuar tamam sikur të ishit në studio profesionale të inçizimit. Mikrofoni është i pajisur me 14 mm mbështjellës i cili redukton zhurmën ambientale, ju mundëson të kontrolloni zërin, mund të pranoj zë në 4 drejtime, mban portin 3.5mm audio jack për lidhje me kompjuter si dhe në pako me të vjen videoloja Far Cry 5.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bit rate [bit/s]:
16
EAN:
8362130005020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
0502
Lansuar:
31. 8. 2018
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
120
Pesha [g]:
1000
Prodhuesi:
Blue Microphones
Sample rate [Hz]:
48
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Bluemic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE