Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon CONNECT IT YouMic, ngjyrë shampanjë

Kodi i produktit:
257092
EAN:
8595610625245
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
2200
Kodi:
CMI-8000-CH
Lansuar:
14. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një mikrofon elegant që mundëson regjistrimin e zërit, tingujve dhe zhurmës, duke luajtur lojëra, duke telefonuar nëpërmjet Skype dhe karaoke. Ju mund ta mbani atë në dorë ose ta vendosni në një mbajtëse trekëmbëshe. Mikrofoni ka konektorë USB të veshur me ar, shkallë të frekuencës 50 Hz - 16 kHz, ndjeshmëri -38 dB ± 3 dB, dhe rezistencë 2200 Ohm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610625245
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
2200
Kodi:
CMI-8000-CH
Lansuar:
14. 3. 2019
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-38
Pesha [g]:
215
Prodhuesi:
Connect IT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
16+
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
50
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE