Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mikrofon Connect IT YouMic, i hirtë

Kodi i produktit:
257090
EAN:
8595610625238
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
2200
Kodi:
CMI-8000-AN
Lansuar:
14. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju prezantojmë mikrofonin elegant CONNECT IT YouMic që ju bën "Youtuber" më të mirë. Ky mikrofon është gjithashtu pefrekt për komunikim në Skype, gjatë lojërave ose për karaoke. Ju mund ta mbani atë në dorën tuaj ose ta vendosni në një mbajtëse të qëndrueshme për t'i dhënë atij një pozicion të përsosur për regjistrimin e zërit. Falë madhësisë së tijj dhe mbajtëses që edhe mund të paloset, ky mikrofon është aksesori ideal për udhëtimet tuaja. Transmetimi i shkëlqyer i zërit siguron aftësinë e mikrofonit për të eliminuar zhurmën e ambientit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610625238
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
2200
Kodi:
CMI-8000-AN
Lansuar:
14. 3. 2019
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-38
Pesha [g]:
215
Prodhuesi:
Connect IT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
16+
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
50
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE