Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Connect IT YouMic, i hirtë

Kodi i produktit:
257090
EAN:
8595610625238
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
2200
Kodi:
CMI-8000-AN
Lansuar:
14. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju prezantojmë mikrofonin elegant CONNECT IT YouMic që ju bën "Youtuber" më të mirë. Ky mikrofon është gjithashtu pefrekt për komunikim në Skype, gjatë lojërave ose për karaoke. Ju mund ta mbani atë në dorën tuaj ose ta vendosni në një mbajtëse të qëndrueshme për t'i dhënë atij një pozicion të përsosur për regjistrimin e zërit. Falë madhësisë së tijj dhe mbajtëses që edhe mund të paloset, ky mikrofon është aksesori ideal për udhëtimet tuaja. Transmetimi i shkëlqyer i zërit siguron aftësinë e mikrofonit për të eliminuar zhurmën e ambientit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610625238
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
2200
Kodi:
CMI-8000-AN
Lansuar:
14. 3. 2019
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-38
Pesha [g]:
215
Prodhuesi:
Connect IT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
16
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
50
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE