Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mikrofon CONNECT IT

Kodi i produktit:
207495
EAN:
8595610604837
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
CI-481
Pesha [g]:
135
Prodhuesi:
CONNECT IT

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mikrofoni Connect IT është i përsour për incizimin e zërit, qoftë përmes kompjuterit apo në ndonjë konferencë. Ky mikrofon prodhon zë të kualitetit të lartë, të qartë dhe natural.

Mikrofoni ka peshë tejet të lehtë, mund të lidhet me pajisje të ndryshme përmes kabllos 1.8m me lidhës 3.5mm dhe vjen me një tripod për mbajtjen e tij.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610604837
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
CI-481
Pesha [g]:
135
Prodhuesi:
CONNECT IT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
16+
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
50
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE