Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Jabra SPEAK 510 MS Bluetooth, i zi

Kodi i produktit:
253816
EAN:
706487013310
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
7510-109
Lansuar:
6. 2. 2019
Prodhuesi:
Jabra

Si të porosisim në Gjirafa50?

136.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një mikrofon të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Jabra. Ky produkt është mjaft kompakt dhe mundëson një bartje të lehtë. Ka mundësi për lidhje me kabllo USB si edhe me Bluetooth. Njëkohësisht ka një bateri mjaft të fuqishme që mundëson përdorim deri në 15 orë në një karikim të vetëm. Gjithashtu ka një zërim mëse adekuat dhe të pastër. Ky produkt ka një dizajn të bukur dhe elegant në formë rrumbullake 360 shkallë që po ashtu mundëson kapjen e zërit nga secili kënd. Avantazhi i pajisjes është teknologjia dixhitale e përpunimit të sinjalit (DSP) për tinguj të qartë dhe me cilësi të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
706487013310
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
7510-109
Lansuar:
6. 2. 2019
Prodhuesi:
Jabra
Ueb-i i prodhuesit:
Jabra.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE