Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Ozone Rec X50, i zi

Kodi i produktit:
263780
EAN:
8436532169489
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Lansuar:
26. 6. 2019
Pesha [g]:
450

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mikrofon është i dizajnuar për inçizim profesional, lojëra, biseda, etj. Ka akumulues elektrode me frekuencë optimale 20 Hz - 20 kHz. Mund të inçizoj zërin në dy opsione, gjegjësisht, në opsionin shumë-drejtimësh që do të thotë se nuk është e nevojshme ta drejtoni nga vjen zëri dhe në opsionin kardiod apo duke e drejtur atë nga vjen zëri. Është kompakt dhe përbëhet nga materiale të qëndrueshme. Ka tripod praktik të përbërë nga çeliku. Përfshin poashtu ndriçim LED që tregon gjithashtu cili opsion zanor është zgjedhur. Ka output-e microUSB dhe 3.5 mm. Përmasat e tij janë 290 x 180 x 180 mm dhe peshon 450 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8436532169489
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Lansuar:
26. 6. 2019
Pesha [g]:
450
Prodhuesi:
Ozone
Raporti i bitëve:
16
Raporti [Hz]:
48
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE