Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Philips SBCMD110

Kodi i produktit:
150895
EAN:
8710101675268
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SBCMD110/00
Lansuar:
30 Prill 2014
Prodhuesi:
Philips

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips SBCMD110 paraqet një mikrofon të kualitetit të lartë i cili mund të përdoret për video/audio komunikim apo gjatë mësimit të gjuhëve të huaja. I pajisur me një kabllo audio me gjatësi prej 1.5 m. Ndërfaqja e këtij produkti është e pajisur me një jack 3.5 / 6.3 mm. Mikrofoni përfshin shtrirje të frekuencës prej 100 Hz deri në 10 kHz, rezistenë prej 600 om dhe reagueshmëri prej 80 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8710101675268
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SBCMD110/00
Lansuar:
30 Prill 2014
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE