Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Philips SBCMD150/00

Kodi i produktit:
150896
EAN:
8710101675275
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SBCMD150/00
Lansuar:
30 Prill 2014
Prodhuesi:
Philips

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips SBCMD150 / 00 është ndër mikrofonat me kualitet të lartë, si dhe ka një mbështjellës i cili mundëson kapjen më të mirë të zërit. Ky model mund të përdoret në video, në video chat ose për organizimin e ndonjë ndenje karaoke. Ai është i pajisur me një kabllo të gjatë 3 metra, si dhe ka një jack 3.5 / 6.3 mm .Mikrofoni ka shtrirje frekuencash prej 85 Hz deri në 11 kHz, rezistencë prej 600 ohms dhe ndjeshmëri prej 74 db.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8710101675275
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SBCMD150/00
Lansuar:
30 Prill 2014
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE