Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Sandberg Streamer, i hirtë / zi

Kodi i produktit:
254125
Bit rate [bit/s]:
24
EAN:
5705730126079
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
126-07
Lansuar:
8. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një mikrofon të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Sandberg. Ky produkt dallohet të jetë shumë sensitive në aspektin e pranimit të frekuencave të zërit. Dallohet me një maksimum të presionin të zërit deri në 120 dB dhe po ashtu i përgjigjet frekuencave prej 30 deri në 16.000 Hz. Njëkohësisht dallohet me një dizajn të bukur dhe po ashtu elegant. Mikrofoni është bërë prej metali të qëndrueshëm dhe falë këmbës së fortë metalike qëndron fort në tavolinën e punës, në mënyrë që të mund të trajtojë gjestet tuaja të gjalla. Përfshirë është një kabllo USB 5V, e cila sigurisht që është e mjaftueshme për shumicën e përdoruesve dhe nuk do të kufizoheni në asnjë mënyrë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bit rate [bit/s]:
24
EAN:
5705730126079
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
126-07
Lansuar:
8. 2. 2019
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-27
Prodhuesi:
Sandberg
Sample rate [Hz]:
96
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
16
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
30

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE