Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon Yenkee YMC 1010

Kodi i produktit:
198797
EAN:
8590669158461
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
YMC 1010BK
Lansuar:
18 Tetor 2016
Prodhuesi:
YENKEE

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Yenkee YMC 1010 është mikrofon me ndjeshmëri të lartë dhe ka bazë stabile. Mund të përdoret për të bërë telefonata, komunikim në Skype por edhe për të luajtur. Për izolim sa më të mirë të zhurmës nga ambienti i jashtëm, ai ka një shpuzë mbështjellëse e cila mund të hiqet. Mikrofoni punon në frekuencë prej 100 Hz - 11 kHz, ka ndjeshmëri prej -55 db ± 2 dB, si dhe tension prej 1.5 V DC. Gjatësia e kabllos së tij është 1.9 m, kurse lidhja me kompjuter bëhet përmes një jack-u 3.5 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669158461
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
YMC 1010BK
Lansuar:
18 Tetor 2016
Prodhuesi:
YENKEE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE