Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mikrofon YENKEE YMC 1011BK, i zi

Kodi i produktit:
262998
EAN:
8590669269211
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
2200
Lansuar:
14. 6. 2019
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-55

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në lojëra online, komunikimi midis shokëve të ekipit, strategjive dhe planeve negociuese është shumë e rëndësishme. Mikrofoni i lojrave Yenkee YMC 1011BK transmeton zërin natyrshëm dhe në qartësi të përsosur. Ky mikrofon është veçanërisht i përshtatshëm për lojrat në internet, bisedat, videokonferencat, transmetimet, etj. Ai mund të rregullohet lehtësisht në të gjitha drejtimet për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Poashtu, mikrofoni është i pajisur me një kabllo 1.3m dhe një lidhës 3.5mm jack.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669269211
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
2200
Lansuar:
14. 6. 2019
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-55
Prodhuesi:
YENKEE
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
16+
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
50

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE