Mikrofon Yenkee YMC 1030

Kodi i produktit:
250427
EAN:
8590669265022
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
YMC 1030
Lansuar:
1. 12. 2018
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-38

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Mikrofoni me i mire per budgetin e saj! mikrofoni me erdh ne condicion perfekt pa asni problem! kishte te gjithe gjerat qe tha qe ka pasur, jam shum i gezuar me kete produkt. Faleminderit stafi i gjirafa50 per kartoleten qe me keni shkruar :)
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669265022
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
YMC 1030
Lansuar:
1. 12. 2018
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-38
Prodhuesi:
YENKEE
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
16+
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
30

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE