Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Transmetues zëri për makinë Parrot Minikit 2 Neo 2, Bluetooth, i gjelbërt

Kodi i produktit:
164833
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Transmetuesi i zërit për makinë Parrot MINIKIT 2 Neo 2 Bluetooth ofron veçori të shkëlqyera për telefona, ofron një gamë të gjerë të përdorimeve dhe po ashtu mund të përdoret në shtëpi apo zyrë. Është i lehtë për t'u përdorur dhe për t'u lidhur me telefon. Ka një profil të hollë, dizajn me stil dhe teknologji superiore. Teknologjia me panel të rrafshët ofron një zë të pastër dhe po ashtu ka edhe rritës të fuqisë deri në 3 vat. Memoria e kësaj pajisje ofron deri në 20000 kontakte. Zëri dallohet me kualitetin HD. Pajisja mund të vendoset me lehtësi brenda makinës.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE