Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Corsair HS35, të zeza

Kodi i produktit:
264393
Besueshmëria:
100 %
Madhësia e altoparlantëve mm:
50
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Prodhuesi:
Corsair

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje përputhen me një varg platformash për lojëra: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch dhe telefona mobil. Kanë diametër 50 mm me përbërje neodmiumi. Frekuenca e tyre është 20 - 20 000 Hz, ndjeshmëria 113 +/- 3dB, impedanca 32 om, ndjeshmëria e mikrofonit -40 +/- 3 dB, frekuenca e mikrofonit 100 Hz - 10 kHz, impedanca e mikrofonit 2.2k om. Gjatësia e kabllos është 1.1 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bllokim të zhurmave:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Impedancë Ohm:
32
Kodi:
CA-9011195-EU
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
17. 7. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve mm:
50
Mikrofon:
E lëvizshme
Ndjeshmëri dB - SLP:
113
Pajisje speciale:
Reduktues
Platforma:
PC, PS4, Switch, XONE
Prodhuesi:
Corsair
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE