Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Corsair HS35 Stereo Carbon, të zeza

Kodi i produktit:
210347kom
EAN:
840006607519
Kodi:
CA-9011195-EU
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
17. 7. 2019
Lidhës:
3.5mm TRRS

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto dëgjuese përputhen me një varg platformash për lojëra: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch dhe telefona mobilë. Kanë diametër 50 mm me përbërje neodmiumi. Frekuenca e tyre është 20 - 20 000 Hz, ndjeshmëria 113 +/- 3dB, impedanca 32 om, ndjeshmëria e mikrofonit -40 +/- 3 dB, frekuenca e mikrofonit 100 Hz - 10 kHz, impedanca e mikrofonit 2.2k om. Gjatësia e kabllos është 1.1 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
840006607519
Kodi:
CA-9011195-EU
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
17. 7. 2019
Lidhës:
3.5mm TRRS
Platforma:
PC, PS4, Switch, XONE
Prodhuesi:
Corsair

Bashkangjitja Kufje Corsair HS35 Stereo Carbon edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE