MSI Kufje Immerse GH60 GAMING, të zeza

Kodi i produktit:
1270msi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
Immerse GH60 GAMING Headset
Lansuar:
1. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

123.50 
Ju kurseni : 50.00   (40%)
73.50 € * Përfshirë TVSH-në
40% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto janë kufje unike lojrash që ju japin rehati të plotë. Ato janë ideale për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar dhe për të luajtur lojëra kompjuterike për orë të gjata. Falë dizajnit më të rehatshëm dhe izolimit të përsosur të mjedisit ju do të dëgjoni vetëm atë që dëshironi.

Izolimi më i mirë i zërit

Kufjet MSI Immerse GH60 janë një shtesë e lojrave që ju jep komoditet të madh në prodhim të pastër të zërit. Ato janë të bazuara në shndërrues të fuqishëm 50 mm Hi-Res audio. Kufjet e gjera të bëra me material të cilësisë së lartë, ofrojnë komoditet të lartë dhe izolim të lartë të zërit.

Tingull të saktë

Me certifikimin audio Hi-Res, mund të jeni të sigurtë që do të merrni zërin më të saktë për lojëra, filma dhe muzikë.

Mikrofon i përshtatshëm

Kufjet kanë një mikrofon të përshtatshëm dhe kontroll kabllor. Mikrofoni transmeton tingullin e përkryer të zërit tuaj në gjuhën natyrale.

Vetitë kryesore

Kufjet me altoparlantë 50mm ofrojnë audio të pastër Hi-Res. Gama e frekuencave të kufjeve është 20 Hz - 40 kHz, rezistenca 32 ohms dhe ndjeshmëria 96 dB ± 3 dB. Një mikrofon i përshtatshëm me një gamë frekuence prej 100 Hz - 10 kHz dhe një ndjeshmëri prej -40 dB ± 3 dB siguron një fjalim të qartë dhe të dallueshëm zëri. Lidhja mund të bëhet duke përdorur një kabllo prej 2 m me një lidhës me ngjyrë ari prej 3.5 mm. Paketa përfshin një mbrojtëse praktike dhe pad të zëvendësueshëm të veshëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
Immerse GH60 GAMING Headset
Lansuar:
1. 2. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
96
Prodhuesi:
MSI
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE