Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Goma të silikonit Spigen RA220 për Apple Airpods, të zeza

Kodi i produktit:
263665
Dizajnuar për:
Kufje
EAN:
8809640256776
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Këto goma silikoni të buta ofrojnë stil dhe rehati për veshët tuaj dhe njëkohësisht përputhen në mënyrë të përsosur me mbajtësen karikuese. Përfshijnë set prej 3 madhësish.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kufje
EAN:
8809640256776
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
066SD26296
Lansuar:
22. 6. 2019
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE