Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

HyperX CloudX Stinger Core, cerná HX-HSCSCX-BK

Kodi i produktit:
257199
EAN:
740617282184
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
HX-HSCSCX-BK
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
21. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një parë kufje të kualitetit mëse të lartë të dizajnuara enkas për Gaming, saktësisht për konzolat XBOX . Ky produkt vjen në treg me specifika të hatashme dhe po ashtu nga më të fundit. Dallohet me një dizajn të bukur dhe elegant. Ky produkt ofron një zërim të pasur që komplementohet edhe më shumë nga komforti tejet i lartë që njëkohësisht përfshin edhe izolim ndaj zhurmës së ambientit të jashtëm. Ka një mikrofon të lëvizshëm dhe mëse të ndjeshëm ndaj zërit. Ky produkt vjen me një peshë relativisht të vogël prej vetëm 215 g dhe një kabllo me gjatësi 1.3 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617282184
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
HX-HSCSCX-BK
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
21. 3. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Palosëse
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
HyperX
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE