Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje ADATA XPG EMIX H30, të zeza + përforcues zëri SOLOX F30

Kodi i produktit:
225549
EAN:
4713218461827
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
53
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
ADATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

118.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Futuni në lojë me audio të përmirësuar, në sajë të performancës së përforcuesit SOLOX F30 dhe kufjeve EMIX H30. Gëzoni audio virtuale 7.1-kanalëshe për zërim rrethues, shumë-drejtimësh. Kaloni në mes të katër modaliteteve të paracaktuara të zërit, në varësi të llojit të lojës ose medias që po shijoni. Ndjeni komoditetin e EMIX H30 me jastëkë (ajrosës) të veshëve, trup të ngurtë alumini dhe fuqi forcimi optimale. Dhe, natyrisht, të jesh më i dëgjueshëm dhe të komunikosh më mirë me një mikrofon të lëvizshëm premium. Këto janë kufje të lojrave me cilësi të lartë dhe një përforcues zëri rrethues 7.1-kanalësh. Kufjet kanë një frekuencë prej 20 Hz - 20 kHz, një rezistencë prej 32 ± 15% Ohm dhe një ndjeshmëri prej 110 ± 3 dB. Ata kanë një kabllo me gjatësi 2.4 m, e cila përfundon me një lidhës 3.5 mm. Përfshin një mikrofon të lëvizshëm. Përforcuesi ofron 4 mënyra të barazimit, 3x porte USB, 2x porte audio (për mikrofon dhe altoparlant) dhe 1x portë për mikrofon.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218461827
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2.4
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
AMG-GSH001
Lansuar:
4. 11. 2017
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
53
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
110
Platforma:
PC, PS4, XONE
Prodhuesi:
ADATA
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Sistem zërimi 7.1:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE