Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Astro A10 Call of Duty Edition

Kodi i produktit:
252084
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
Astro

Si të porosisim në Gjirafa50?

96.50 
Ju kurseni : 39.00   (40%)
57.50 € * Përfshirë TVSH-në
40% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufje Robust over-the-head ju bën të përjetoni përvojën e lojrave gjatë luajtjes së lojërave - dhe të jeni të sigurt se për dizajnimin e lojës janë përfshirë edhe lojëtarët profesional dhe krijuesit e lojërave në zhvillimin e këtyre kufjeve që janë të frymëzuara nga Call of Duty. Mikrofoni i ndjeshëm i njëanshëm ka funksion flip-up. Kabllo e largueshme. Tingujt më të mirë ofrohen nga 40mm Neodymium drivers. Përgjigjja e frekuencës 20 - 20,000 Hz. Shtrembërimi <3% në 1 kHz. SPL 104dB +/- 3dB AT 1kHz. Impedanca 32 ohm. Pesha pa kabëll 346 g. Përfshihen edhe audio kabllor A10 me gjatësi 2m dhe adapter jack PC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kabllo e lëvizshme:
Kodi:
939-001529
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
15. 1. 2019
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
E rregullueshme, palosëse
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Pesha [g]:
346
Platforma:
PC
Prodhuesi:
Astro
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Astrogaming.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE