Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Astro A50 + Base Station, të zeza

Kodi i produktit:
252181
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
380
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Sistem zërimi 7.1:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

381.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje wireless me stacionin e karikimit, i cili gjithashtu shërben si një transmetues wireless 5 GHz. Kufjet kanë një ndërtim të guximshëm me një shirit të gjerë dhe pads të mëdha prej lëkure sintetike. Natyrisht, kufjet sjellin tingulli i lartë me anë të altoparlantëv 40mm dhe teknologjisë 7.1 Dolby Surround Sound Support. Kohëzgjatja e baterisë së kufjeve deri në 15 orë. Kufjet janë ndërtuar me anë të teknologjive MixAmp dhe me Astro Command Center, me anë të cilave ju mund të vendosni parametrat e hyrjes dhe daljes ose krijoni paraprakisht EQ tuaj. Kufjet gjithashtu kanë një mikrofon, i cili ka të integruar teknologjinë VoiceBalance. Kufjet janë në përputhje me PS4. Frekuenca e kufjeve 20 - 20,000 Hz. Ndjeshmëria 118 dB. Transmetues wireless: Frekuenca 5 GHz, funksioni i karikimit, duke siguruar komunikim të qartë me vonesë minimaliste, dhe përshtatje të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
15
Kodi:
939-001538
Lansuar:
15. 1. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
118
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Basestation
Pesha [g]:
380
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Astro
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Sistem zërimi 7.1:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Ueb-i i prodhuesit:
Astrogaming.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE