Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje ASUS TUF Gaming H5 Lite, të zeza

Kodi i produktit:
257128
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet TUF Gaming H5 Lite jane të dizajnuara posaçërisht për adhuruesit e lojërave të cilët dëshirojnë që të shijojnë dhe përjetojnë gjithçka deri në maksimum. Këto kufje kanë dizajn tejet të qëndrueshëm dhe mundësojnë prodhimin e zërit me kualitet superior, të qartë dhe kumbues. TUF Gaming janë tejet të rehatshme edhe pas orëve të gjata të bartjes, altoparlantët janë të mbështjellur me sfungjer të butë dhe kanë përmasa tejet kompakte. Kufjet, poashtu, kanë një dy mikrofona, taste komanduese në pjesën anësore për kontrollimin e funksioneve mediale dhe gamë të frekuencës 20 – 20,000 Hz. TUF mund të përdoren me pajisje të cilat kanë portin hyrës jack 3.5mm sepse kablloja ka konektor të së njejtit lloj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Mikrofon:
E lëvizshme
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-40
Platforma:
PC, PS4, XONE
Prodhuesi:
ASUS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE