Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Audio-Technica ATH-M60x

Kodi i produktit:
243816
EAN:
4961310144333
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
28
Prodhuesi:
Audio-Technica
Pesha [g]:
200

Si të porosisim në Gjirafa50?

226.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Audio-Technica ATH-M60x janë kufje profesionale për studio që riprodhojnë zërin me kualitet mahnitës në mënyrë që të dëgjoni muzikë kudo që shkoni. Kufjet janë të pajisura me konvertuesit me madhësi 45 mm që funksionojnë nën frekuencat 15 Hz - 28 kHz, 38 ohm impendanë dhe 102 dB - SPL, është ndërtuar me materiale të qëndrueshme dhe të rehatshme që do ju mundësojnë t'i mbani në vesh për një kohtë të gjatë pa e irrituar lëkurën dhe lidhen me pajisje të tjera nëpërmjet kabllos 3.5mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310144333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
38
Kabllo e lëvizshme:
Kodi i prodhuesit:
ATH-M60x
Lansuar:
31. 8. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
45
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
102
Pajisje speciale:
Çantëz, reduktues
Pesha [g]:
200
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
28
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE