Kufje Beyerdynamic Aventho, të zeza

Kodi i produktit:
257577
EAN:
4010118717291
Lloji i dëgjueseve:
Hifi, Náhlavní
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Prodhuesi:
Beyerdynamic

Si të porosisim në Gjirafa50?

332.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4010118717291
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
BD 717290
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
22. 3. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
4
Lloji i dëgjueseve:
Hifi, Náhlavní
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Pesha [g]:
210
Prodhuesi:
Beyerdynamic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Europe.beyerdynamic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE