Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Beyerdynamic Aventho, të zeza

Kodi i produktit:
257577
EAN:
4010118717291
Lloji i dëgjueseve:
HiFi, kufje
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Prodhuesi:
Beyerdynamic

Si të porosisim në Gjirafa50?

364.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Beyerdynamic Aventho Supraaural me teknologji të jashtëzakonshme Tesla dhe me zë Hi-RES janë dizanjuar për eksperiencën më të mirë tuaj të muzikës. Përfshijnë 3-butona me telekomandë dhe mbështetje për përdorjen pa duar. Karakteristikë është dhe fakti se ato palosen dhe pjesa e kufjeve ka jastëk të butë për lëkurë. Kabllo e gjatë 1.2 m, lidhës 3.5mm jack, përgjigje të frekuencës 10 - 40,000 Hz, ndjeshmëri SPL 105 dB dhe rezistencë 32 Ohm. Kufjet janë prodhim gjerman, kanë peshë pa kabllo 210 g, si dhe përfshijnë një mbajtës praktik për gjatë udhëtimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4010118717291
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
BD 717290
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
22. 3. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
4
Lloji i dëgjueseve:
HiFi, kufje
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Pesha [g]:
210
Prodhuesi:
Beyerdynamic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Europe.beyerdynamic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE