Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Beyerdynamic Custom One Pro Plus, të zeza

Kodi i produktit:
257598
EAN:
4010118709081
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.3
Impedancë [Ohm]:
16+
Kabllo e lëvizshme:

Si të porosisim në Gjirafa50?

175.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje Beyerdynamic Custom One Pro Plus Kufjet Beyerdynamic Custom kan dizajn të jashtëzakonshëm, që i tejkalon të gjitha pritshmëritë tuaja duke dëgjuar muzikë jo vetëm në shtëpi, por edhe në lëvizje. Beyerdynamic Custom është një kufje pa tel (wireless) i projektuar: për udhëtime, autobus, tren, por edhe për dëgjim të rregullt në shtëpi. Me CUSTOM Sound Slider, ju lehtë mund të rregulloni profilin e kufjeve tuaja me shijen tuaj personale ose muzikën që po dëgjoni. Kufje kanë një dizajn të fortë dhe modern që ju gjithashtu mund të rifreskoni veten me përdorimin e tyre. Kufjet janë të pajisura me mikrofonin dhe me një telekomandë intuitive, duke ju lejuar lehtësisht të ulni ose të rrisni volumin, të kaloni këngë ose të merrni telefonata.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4010118709081
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.3
Impedancë [Ohm]:
16+
Kabllo e lëvizshme:
Kodi:
BD 709085
Lansuar:
22. 3. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
96
Pesha [g]:
290
Prodhuesi:
Beyerdynamic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
35
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Europe.beyerdynamic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE