Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Bose Noise Cancelling 700, të zeza

Kodi i produktit:
271798
Besueshmëria:
100 %
Bllokim të zhurmave:
EAN:
017817796163
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

405.50 
Ju kurseni : 20.28   (5%)
385.22 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.10 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Bose Noise Cancelling është produkti më i mirë me teknologjinë Noise Cancelling, apo të ashtuquajturën teknologji Active Noise Canceling. Kufjet mund të shtypin në mënyrë perfekte zhurmën e ambientit dhe për më tepër, kjo ju lejon të rregulloni nivelin e uljes së zhurmës në 11 nivele. Për shembull, kur udhëtoni në transport publik, nuk është e nevojshme të përpiqeni të mbytni zhurmën përreth me një volum të lartë, ose nëse keni nevojë të dëgjoni se në cilin stacion po shkoni, thjesht mund të fikni funksionin e heshtjes dhe dëgjoni gjithçka sikur të mos keni kufje. Për të ndërprerë shpejt ANC, shtypni butonin e modalitetit të bisedës - për shembull, për të porositur shpejt kafe. Kufjet kanë senzorë të integruar të lëvizjes që mund të zbulojnë rrotullimin e kokës dhe lëvizjet e trupit kur janë të vendosura. Me Bose AR, ky informacion, së bashku me të dhënat tuaja të vendndodhjes të marra nga telefoni juaj celular, më pas përdoret për t'ju ofruar përmbajtje audio që janë përshtatur plotësisht me atë që jeni duke bërë dhe ku po e bëni. Kufjet janë të dizajnuara për liri maksimale kur dëgjoni muzikë, jo vetëm në lëvizje, por edhe në shtëpi. Për këtë qëllim, kufjet mbështesin teknologjinë Bluetooth, kështu që nuk keni nevojë t'i lidhni ato me pajisje të tjera me një kabllo. Bose Noise Cancelling mbështesin asistentët e zërit - Amazon Alexa dhe Google Assistant, me komandat zanore që ju lejojnë të bëni takime shpejt, të gjeni ngjarje afër, ose të lexoni mesazhe që i pranoni. Për të aktivizuar asistentin e zërit, thjesht shtypni butonin në veshin tuaj të djathtë. Për bisedë maksimale të qartë dhe perfekte, kufjet janë të pajisura me katër mikrofona që kapin zërin tuaj dhe e izolojnë atë në mënyrë të përsosur nga zhurma përreth. Jetëgjatësia e baterisë së tyre është rreth 20 orë me një karikim të vetëm, ndërsa karikimi zgjat përafërsisht 2.5 orë. Poashtu kufjet ofrojnë mbështetje për karikim të shpejtë duke ju dhënë 3.5 orë dëgjimi në vetëm 15 minuta. Dimensionet: 20.3 x 16.5 x 5.1 cm. Pesha: 250 g. Përfshihen: çantëz për bartje, kabllo audio dhe kabllo USB për karikim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bllokim të zhurmave:
EAN:
017817796163
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
20
Kodi:
B 794297-0100
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar më:
4. 10. 2019
Lidhës:
USB-C
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Çantëz për bartje, kabllo audio dhe kabllo USB për karikim
Pesha g:
250
Prodhuesi:
Bose
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE