Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje BuddyPhones Connect, të kaltra

Kodi i produktit:
257538
EAN:
7275424843264
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
0.8
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
BP-CO-BLUE-01-K

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje të rehatshme të dizajnuara për fëmijë, që sigurojnë zë të pastër me 1 në 4 mënyra të ndryshme (fëmija, udhëtimi dhe modaliteti i studimit) me mbështetje të Bluetooth. Ka një dizajn të papërshkueshëm nga uji me mbrojtje IP67, një ndërtimi të palosshëm dhe është i pajisur me një mikrofon. Përveç kësaj, ka një bateri me jetëgjatësi deri në 24 orë duke luajtur dhe deri në 200 orë gatishmëri. Ka edhe një ndarës audio të integruar që ju lejon të lidhni deri në 4 kabllo shtesë në të njëjtën pajisje. Pesha 109 g. Përmasat 170 x 150 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7275424843264
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
0.8
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
BP-CO-BLUE-01-K
Lansuar:
22. 3. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
30
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
85
Pesha [g]:
109
Prodhuesi:
BuddyPhones
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Buddyphones.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE