Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Buddyphones Inflight, të kaltra

Kodi i produktit:
257546
EAN:
7864717489540
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
0.8
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
BP-IF-BLUE-01-K

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje të rehatshme të dizajnuara për fëmijë. Kufjet sigurojnë një zë të qartë me një zgjedhje prej 1 në 3 gradë të prodhimit 75, 85 ose 94 dB. Ndërtim palosës dhe shumë i qëndrueshëm. Në paketim përfshihet një kuti e butë për udhëtim, një adapter i aeroplanit dhe një kabllo me mikrofon të integruar. Peshon 109 g. Vjen me përmasa 170 x 150 mm. Kanë ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7864717489540
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
0.8
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
BP-IF-BLUE-01-K
Lansuar:
22. 3. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
30
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
75
Pesha [g]:
109
Prodhuesi:
BuddyPhones
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Buddyphones.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE