Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Cowin E7 PRO ANC, të zeza

Kodi i produktit:
252737
Bllokim të zhurmave:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
90
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
22
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Cowin E7 PRO ANC janë shumë të lehta, kanë një ndërtim të fortë dhe janë tejet të lehta për t'u përdorur. Ato ofrojnë tinguj të përsosur dhe rehati maksimale. Cowin E7 PRO ANC vijnë me altoparlantë kromi neodymium me diametër 45 mm, me një gamë frekuence prej 20-20,000 Hz dhe operojnë përmes teknologjisë Bluetooth 4.0 dhe NFC. Kufjet, po ashtu, kanë një bateri me kapacitet 800mAh që zgjat deri në 30 orë me vetëm një karikim të vetëm. Gjithashtu, kufjet kanë një mikrofon të integruar dhe vijnë me një çantëz për bartje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bllokim të zhurmave:
EAN:
6955250559997
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
30
Kodi:
E7PRO-BLACK
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
23. 1. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
45
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
90
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Çantë për bartje
Pesha [g]:
680
Prodhuesi:
Cowin
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
22
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Cowinaudio.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE