Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Gamdias Hebe E2, RGB, të zeza

Kodi i produktit:
654268GD
EAN:
4712960134645
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos:
1.8m
Impedanca:
32 Ohm ??- 15
Lloji i konektorëve:
USB, 3.5mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712960134645
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos:
1.8m
Impedanca:
32 Ohm ??- 15
Lloji i konektorëve:
USB, 3.5mm
Lloji i magnetëve:
NdFeB
Ndjeshmëria:
110±3dB
Ndjeshmëria e mikrofonit:
-58db±3db
Përmasat:
170 x 105 x 225 mm
Prodhuesi:
Gamdias

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE