Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Gamdias Hebe M2, RGB, USB, të zeza

Kodi i produktit:
829934GD
Diametri i disqeve:
53mm
EAN:
4712960134638
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i konektorit:
USB
Lloji i magnetëve të disqeve:
NdFeB

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametri i disqeve:
53mm
EAN:
4712960134638
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i konektorit:
USB
Lloji i magnetëve të disqeve:
NdFeB
Lloji i mikrofonit:
Njëdrejtimësh
Madhësia e mikrofonit:
F62.7mm
Përmasat:
170 x 105 x 225
Prodhuesi:
Gamdias
UI:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE