Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje HyperX Cloud, të kaltërta

Kodi i produktit:
257198
EAN:
740617273830
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
HX-HSCLS-BL/EM
Lansuar:
16. 3. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

92.50 
Ju kurseni : 20.00   (22%)
72.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufje profesionale e lojrave që ju impresionojne me zërin e tyre të pasur stereo me bas të thellë, rehati të përsosur dhe ndërtim të qëndrueshëm të kornizës nga alumini. Kufje të rehatshme dhe të fuqishme me magnete 53mm. Kufjet kanë qasje të përshtatshme në të gjitha kontrollet dhe tiparet e një mikrofoni të ndjeshëm qe vie ndaras. Kufjet janë kompatibile me PS4. Frekuenca e kufjeve 15 - 25,000 Hz. 60 impedanca Ohm. Ndjeshmëria 98 dB / mW. Mini jack 3.5mm. Pesha 337 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617273830
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
HX-HSCLS-BL/EM
Lansuar:
16. 3. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Mikrofon:
E lëvizshme
Pesha [g]:
337
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
HyperX
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE