Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje JBL E35, të kuqe

Kodi i produktit:
210832
EAN:
6925281918063
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
JBL E35RED
Lidhës:
3.5mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni çdo këngë e çdo notë me kufjet JBL. Këto kufje janë tejet kualitative dhe kanë dizajn tejet elegant që mund të palosen. JBL prodhojnë zë të qartë dhe kumbues me shtrirje frekuence 20Hz deri në 20KHz dhe impedancë 32 om, kurse altoparlantët me diametër prej 40mm ju lejojnë që të dëgjoni çfarëdo që dëshironi pa u ndjerë zhurmat e jashtme fare. Këto kufje mund të përdoren me çdo pajisje sepse mund të lidhen përmes konektorit 3.5mm dhe kanë të integruar në kabllo një komandë dhe mikrofon që ju lejon të pranoni telefonata dhe të kontrolloni të gjitha porceset multimediale. Kufjet JBL janë tejet të lehta, kanë kabllo të mbështjellura me tekstil dhe vijnë me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6925281918063
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
JBL E35RED
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE