Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje JBL Live 400BT, të bardha

Kodi i produktit:
261231
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
32
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
24
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Madhësia e altoparlantëve mm:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

JBL Live 400BT janë kufje elegante të dizajnuara që të përshtaten për kokën tuaj në mënyrë që të dëgjoni muzikë të kristal të pastër pa pengesa të rehatisë. Kufjet janë të pajisura me transmetuesit me madhësi 40 mm të cilët funksionojnë nën frekuencat 20 Hz - 20 kHz, kanë 106 dB - SPL ndjeshmëri dhe 32 ohm impedancë, mund të lidhen me pajisje tjera nëpërmjet teknologjisë Bluetooth 4.2 si dhe kanë bateri të fuqishme e cila ju mundëson të dëgjoni muzikë pa ndërprerë deri në 24 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
32
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
24
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Madhësia e altoparlantëve mm:
40
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri dB - SLP:
106
Pa kabllo:
Pesha g:
185
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth v4.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE