Kufje JBL Tune 500BT, të bardha

Kodi i produktit:
246221
EAN:
6925281939969
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
16+
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
10. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6925281939969
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
16+
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
10. 10. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
32
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
155
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE