Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Marvo HG8914, të zeza

Kodi i produktit:
251370
Drita e pasme:
Kuq, kaltër
Lojë:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
Marvo

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Marvo vijnë me një dizajn shumë tërheqës me material të qëndrueshëm dhe të fortë, dhe janë ideale për lojëra. Këto kufje vijnë me tinguj 7.1 që mundësojnë që zëri të jetë më i pastër dhe në një dimension krejtësisht ndryshe, me një bas më të thellë që i bëjnë lojërat më interesante. Kufjet janë të pajisura me një mikrofon që mund ta përdorni për lojëra online, telefonata, dhe siguron transmetim audio me cilësi të lartë, duke ju lejuar të flisni qartë gjatë lojës. Produkti funksionon në frekuencat 20 Hz - 20 kHz. dhe vjen me ndriqim LED dhe me lidhësit 3.5mm (TRRS), USB-A. Këto kufje mbështesin PC, PS4, Xbox One si dhe vijnë me gjatësi të kabllos 2.3m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Kuq, kaltër
EAN:
6932391930977
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2.3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
HG8914
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
20. 12. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-A
Lidhësit:
2
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Mikrofon:
Pevný
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-38
Pajisje speciale:
Reduktues (3,5mm jack 4pin në 2x 3pin)
Platforma:
PC, PS4, XONE
Prodhuesi:
Marvo
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Sistem zërimi 7.1:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE