Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Marvo HG9028, të zeza / kuqe

Kodi i produktit:
251367
Drita e pasme:
Shumëngjyrëshe
Lojë:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
Marvo

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit Marvo HG9028 dëgjuese për lojëra me tinguj rrethues dhe sfond me ngjyra Zhytuni në veprimin e lojërave tuaja të preferuara me tingujt mbresëlënës të Marvo HG9028. Përveç këtyre karakteristikave, kufjet do t'ju bëjnë thirrje gjithashtu me një dizajn të fuqishëm dhe të rehatshëm, me zë të qartë me bas të fuqishëm dhe me mikrofon të përgjegjshëm njëdrejtimësh. Mikrofon senzitiv Kufjet janë të pajisura me një mikrofon të ndjeshëm që ju lejon të përdorni kufjet në mënyrë fleksibile për lojërat online, telefonata por edhe më shumë. Përveç kësaj, mikrofoni siguron transmetim audio me cilësi të lartë që ju lejon të flisni qartë dhe pa shtrembërim kur luani lojëra. Vetitë kryesore Të fuqishme, por shumë të rehatshme. Kufje virtuale 7.1 surround sound, dizajn 7-ngjyrësh dhe mikrofon njëdrejtimësh. Madhësia e invertorit 50 mm. Reagimi në frekuencë 20 Hz - 20 kHz. Ndjeshmëria 105 dB +/- 3 dB. Impedanca 32 Ohm. Madhësia e mikrofonit 4 x 1.5 mm. Ndjeshmëria e mikrofonit -42 dB +/- 3 dB. Interejsi: USB. Gjatësia e kabllos 2.2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Shumëngjyrëshe
EAN:
6932391911952
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2.2
Kodi:
HG9028
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
20. 12. 2018
Lidhës:
USB-A
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Mikrofon:
E rregullueshme
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Platforma:
PC
Prodhuesi:
Marvo
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Sistem zërimi 7.1:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE