Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje NGS Arctica Pride, të kaltërta

Kodi i produktit:
280662
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8435430613711
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
32
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
7

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 
Ju kurseni : 4.90   (20%)
19.60 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.63 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufje wireless të bazuara në teknologjinë Bluetooth. Kanë një mikrofon të integruar dhe funksion handsfree, duke e bërë të lehtë kontrollimin e riprodhimit të muzikës ose kryerjen e thirrjeve telefonike. Bateria e integruar ju lejon të dëgjoni muzikë deri në 7 orë pa ndërprerje në një distancë maksimale prej 10 metrash. Kufjet wireless përmbajnë teknologjinë e dobishme A2DP që ju lejon të kontrolloni rishikimin drejtpërdrejt në guaskën e kufjeve. Kjo ju lejon të ndaloni ose ndizni rishikimin, aktivizoni ose fikni pajisjen. Me AVRCP, muzika ndalon kur dikush ju telefonon. Ju nuk do të duhet të merrni edhe telefonin tuaj nga xhepi juaj për t'iu përgjigjur dhe për të trajtuar telefonatën. Energjia furnizohet përmes kabllos micro USB të përfshirë. Dëgjim deri në 7 orë me bateri të integruar 180 mAh. Shkalla e frekuencës së kufjeve 20 Hz - 20 kHz, ngjyra e kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8435430613711
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
32
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
7
Kodi:
NGS9251
Lansuar:
6. 2. 2020
Lidhës:
Micro USB
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Prodhuesi:
NGS technology
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Ngstechnology.com
Vendi i origjinës:
Spain

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE