Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje PEAR HD-889, wireless, të zezë

Kodi i produktit:
181639pea
EAN:
6972047912797i
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PEAR HD-889është produkt cilësor i cili krahas kualitetit të garantuar, përmes sistemit bluetooth ju mundëson të kyçeni me 2 pajisje shtesë, duke ju mundësuar edhe dirigjimin dhe komunikimin me telefon në të njejtën kohë. Kufjetkanë të bashkangjitur edhe micro kabllon e cila mundëson mbushjen e saj. Kufjet PEAR HD-889 sfidojnëprodukte të brendeve botërore, me Version 4.0 Altoparlantë 40mm Bateri 250mAh Kohë për karikim 2 orë Shtrirja e wireless10m

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6972047912797i
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE