Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Sony MDR-XB550AP, të zeza

Kodi i produktit:
210566
EAN:
4548736045774
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRXB550APB.CE7

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sony MDR-XB550AP ju mundësojnë që të shijoni dhe përjetoni çdo këngë dhe notë me kualitet të zërit të jashtzakonshëm. Altoparlantët janë tejet të rehatshëm, kanë mbështjellje të butë dhe mund të barten me orë të tëra pa asnjë pengesë. Zëri i prodhuar nga altoparlantët me diamatër 30mm është i qartë dhe kumbues me shtrirje frekuence prej 5Hz deri në 20KHz, impedancë 24 om dhe ndjeshmëri 102dB. Sony, poashtu, kanë mikrofon dhe komandë të integruar në kabllo me të cilën mund të kontrolloni funksionet mediale, si ngritja dhe ulja e zërit, ndalja e muzikës dhe pranimi i telefonatave. Këto kufje mund të lidhen me pajisje të ndryshme përmes konektorit 3.5mm (TRRS), kanë kabllo me gjatësi 1.2m dhe vijnë me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736045774
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
24
Kodi i prodhuesit:
MDRXB550APB.CE7
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
102
Pesha [g]:
180
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE