Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Sony WH-CH510, të zeza

Kodi i produktit:
269419
Besueshmëria:
100 %
Mikrofon:
Integruar
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje wireless me zë dhe teknologji të shkëlqyeshme, kështu që ju të mund të shijoni tonet tuaja të preferuara dhe asgjë më shumë ndërsa dëgjoni muzikë. Dizajnuar për liri maksimale kur dëgjoni muzikë, jo vetëm në lëvizje, por edhe në shtëpi - kufjet nuk kanë kabllo, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për një kabllo të penguar përjetësisht, dhe lehtë mund t'i lidhni ato me një gamë të gjerë të pajisjeve falë Bluetooth. Plus, liria e të dëgjuarit plotësohet shumë nga jeta e madhe e baterisë, duke siguruar që ju të mund të shijoni muzikën tuaj të preferuar për 35 orë të jashtëzakonshme. Dhe kur kufjet janë lodhur, me siguri do ta vlerësoni mbështetjen e karikimit të shpejtë, në vetëm 10 minuta ju merrni energji edhe për 90 minutat e tjera të dëgjimit. Përveç teknologjisë Bluetooth, komoditeti i kufjeve sigurohet gjithashtu nga një dizajn i lehtë dhe i rehatshëm. Altoparlantët kanë jastëkë të butë të veshur, të cilët ju ofrojnë një ndjenjë të rehatshme dhe të qëndrueshme edhe gjatë dëgjimit afatgjatë. Kufjet mbështesin kontrollin e ndihmës zanore. Lidheni me ndihmësin e zërit në telefonin tuaj duke përdorur mikrofonin e kufjes dhe vetëm atëherë bëni takime, vendosni kujtime, lidheni me miqtë, etj. Këto dëgjuese kanë konvertues 30 mm, dhe përgjigje të frekuencave prej 20 Hz - 20 kHz. Kanë ndërfaqe USB-C. Pesha e tyre është 132 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4548736101425
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
35
Kodi:
WHCH510B.CE7
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar më:
11. 9. 2019
Lidhës:
USB-C
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve mm:
30
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pesha g:
132
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE