Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje SONY WH-1000XM3, të zeza

Kodi i produktit:
244007
EAN:
4548736081185
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WH1000XM3B.CE7
Lansuar:
31. 8. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
354.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Sony WH-1000XM3 ju sjellin në lartësitë dhe basin e muzikës digjitale me cilësi të lartë, në sajë të DSEE HX dhe LDAC. Teknologjia Adaptive Sound siguron që ju të pëlqeni të dëgjoni çdo aktivitet dhe ju do të ndaheni të kënaqur me baterinë që zgjat deri në 30 orë. Merrni muzikën tuaj të preferuar kudo pa u shqetësuar për kabllot që lidhen dhe shijoni tingujt me cilësi të lartë të këngëve nga kufjet e bëra me precizitet, ku prodhuesi u përqendrua kryesisht në një performancë të re muzikore. E gjithë kjo do të jetë shumë më e lehtë me Adaptive Sound Control, i cili siguron që tingulli të përshtatet me veprimet tuaja. Falë procesorit QN1, i cili do të sigurojë reduktim të plotë të zhurmës, nuk do të shqetësoheni më nga tingujt e ambientit. Ai ju ofron mundësinë të shijoni këngët tuaja të preferuara në vende të zëna ose në lëvizje, poashtu pajisja është e lehtë për tu konfiguruar dhe për t'u me përshtatur kokën tuaj. Kufjet pa tela Sony WH-1000XM3 ofrojnë performancë muzikore cilësore dhe qartësi të shkëlqyeshme të zërit, kanë procesorin QN1, i cili redukton zhurmën përreth dhe vendosjen e një prekjeje NFC, lidhje nëpërmjet Bluetooth 4.2, tinguj me cilësi të lartë me DSEE HX dhe LDAC 30 orë operacion, kontrolli Sound Adaptive, 40-40,000 Hz përgjigje në frekuencë dhe përgjigje frekuence 2.4 GHz

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736081185
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WH1000XM3B.CE7
Lansuar:
31. 8. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Mikrofon:
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE