Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Speed Link Maxter, të zeza

Kodi i produktit:
265935
Besueshmëria:
100 %
Madhësia e altoparlantëve mm:
50
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Prodhuesi:
Speed Link

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 
Ju kurseni : 31.00   (39%)
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
39% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje të cilësisë së lartë, me dizajn elegant dhe zë kumbues e të pastër. Kanë goma të buta që nuk pengojnë edhe nëse i mbani për një kohë të gjatë. Kanë konektor 3.5 mm jack, konektor USB dhe kabllo të gjatë 2.2m. Vijnë me mikrofon të integruar dhe zë të pastër kristal që do ju jap një eksperiencë të re të gamingut.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4027301118582
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
2.2
Impedancë Ohm:
32
Kodi:
SL-860002-BK
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
31. 7. 2019
Lidhës:
USB-A
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve mm:
50
Mikrofon:
E rregullueshme
Ndjeshmëri dB - SLP:
110
Pesha g:
404
Platforma:
PC
Prodhuesi:
Speed Link
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Speed-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE