Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Plantronics Backbeat GO 810, bezhë

Kodi i produktit:
273922
Besueshmëria:
100 %
Mikrofon:
Integruar
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
50
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Prodhuesi:
Plantronics

Si të porosisim në Gjirafa50?

239.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përparësitë kryesore të kufjeve sportive janë përpunimi modern, i kujdesshëm, performanca dhe performanca mbresëlënëse muzikore. Merrni kufje të besueshme që do të kënaqin edhe dëgjuesit më të apasionuar. Kufjet japin një tingull cilësor me bas të fuqishëm, të gjitha me qartësi premium, më të mprehta dhe më të ndritshme se kurrë, falë transmetuesve dinamikë 40 mm. Kufjet mund të zvogëlojnë pjesën më të madhe të zhurmës përreth jush në dy modalitete (për situata me zhurmë të ulët dhe situata me zhurmë të lartë). Kufjet janë të dizajnuara për liri maksimale kur dëgjoni muzikë, jo vetëm në lëvizje, por edhe në shtëpi. Për këtë qëllim, kufjet mbështesin teknologjinë Bluetooth v5.0, kështu që nuk keni nevojë të lidhni kufjet me pajisje të tjera me një kabllo. Lidhja është shumë cilësore, e shpejtë dhe e qëndrueshme. Palosja kompakte me ndërtim të lehtë dhe pjesët e veshit me mbushje të butë sigurojnë rehati edhe gjatë përdorimit afatgjatë. Përfshihet një çantë praktike për transport të sigurt. Mikrofoni i integruar transmeton zë të qartë. Përveç teknologjisë Bluetooth, komoditeti i kufjeve siguron gjithashtu jetë të gjatë të baterisë që mund të zgjasë deri në 22 orë me ANC me një karikim të vetëm, ose deri në 28 orë pa ANC. Mbështet karikimin e shpejtë me anë të cilit merrni 3 orë kohë dëgjimi me vetëm 10 minuta karikim. Këto kufje kanë përgjigje të frekuencës 50 Hz - 22 kHz dhe ndjeshmëri 92 dBSPL. Ekziston mundësia e lidhjes së dy pajisjeve njëkohësisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bllokim të zhurmave:
EAN:
017229164772
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
32
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
28
Kodi:
211822-99
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
25. 10. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve mm:
40
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri dB - SLP:
92
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Kabllo audio, kabllo për karikim, mbrojtëse
Pesha g:
189
Prodhuesi:
Plantronics
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
50
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE