Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse EPICO për AirPods, e hirtë

Kodi i produktit:
240005
Dizajnuar për:
Kufje
EAN:
8596049100013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja ultra e hollë, por me peshë të lehtë, mbron AirPod tuaj nga gërvishtjet, papastërtitë dhe goditjet. Është bërë në një dizajn minimalist të bërë nga silikoni me cilësi të lartë, kështu që i përshtatet në mënyrë të përkryer AirPod-it tuaj pa shtuar vëllim në kasën e karikimit. Në pjesën e poshtme të kapakut është një prerje për ngarkim të përshtatshëm me kabllon Lightning. Dhe të gjitha me një peshë prej vetëm 12g. Kufjet e AirPods dhe kasa e karikimit të AirPods nuk janë të përfshira.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kufje
EAN:
8596049100013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
9911101900001
Lansuar:
13. 7. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Speciale
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE