Mbajtëse EPICO për AirPods, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
240009
Dizajnuar për:
Kufje
EAN:
8596049100051
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja ultra e hollë, por me peshë të lehtë, mbron AirPod tuaj nga gërvishtjet, papastërtitë dhe goditjet. Është bërë në një dizajn minimalist të bërë nga silikoni me cilësi të lartë, kështu që i përshtatet në mënyrë të përkryer AirPod-it tuaj pa shtuar vëllim në kasën e karikimit. Në pjesën e poshtme të kapakut është një prerje për ngarkim të përshtatshëm me kabllon Lightning. Dhe të gjitha me një peshë prej vetëm 12g. Kufjet e AirPods dhe kasa e karikimit të AirPods nuk janë të përfshira.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kufje
EAN:
8596049100051
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirPods
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
9911102300001
Lansuar:
13. 7. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Speciale
Ngjyra:
Rozë
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE