Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese CELLY BHSPORTPRO, të zeza

Kodi i produktit:
258851
EAN:
8021735726678
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
8
Kodi:
BHSPORTPROBK

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Teknologjia e fundit ju sjell dëgjueset wireless CELLY BHSPORTPRO ideale për punë, sport dhe çdo aktivitet tjetër. Bartja e tyre do t’ju jap një eksperiencë unike. Dëgjimi i muzikës bëhet përmes teknologjisë së avancuar Bluetooth dhe vijnë për të gjithë personat që duan të shijojnë kualitet maksimal të zërit. Kanë dizajn tejet praktik, janë të paisura me mikrofon dhe kanë butonat që ju mundësojnë ndryshimin e volumit, ndërrimin e këngëve dhe pranimin e telefonatave. Bateria ka kohëzgjatje 8 orë dhe karikohet për 1-2 orë. Posedojnë portin microUSB dhe kanë ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8021735726678
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
8
Kodi:
BHSPORTPROBK
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
5. 4. 2019
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
6
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
42
Pa kabllo:
Pesha [g]:
26
Prodhuesi:
CELLY
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE